اخبار

آگهی فراخوان عمومی (دو مرحله اي) شناسایی سرمایه گذار و اخذ طرح اولیه موضوع احداث و راه اندازی مجموعه گردشگری-بوم گردی خرطوم    [ + | - ]

آگهی فراخوان عمومی (دو مرحله اي) شناسایی سرمایه گذار و اخذ طرح اولیه موضوع احداث و راه اندازی مجموعه گردشگری-بوم گردی خرطوم

شهرداری رشت پیرو تاکید مجموعه ی مدیریت شهری به تعریف و پیشبرد پروژه های گردشگری و استفاده ی بهینه از املاک خود با هدف خدمات رسانی بیشتر به شهروندان و گردشگران در نظر دارد موضوع احداث و راه اندازی مجموعه ی گردشگری-بوم گردی خرطوم را به صورت دو مرحله ای به یکی از روش های خانواده ی B.O.T  و  با بهره مندی از سرمایه ی بخش خصوصی،  از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.


 

 

شرح پروژه

آورده شهرداری

مساحت(مترمربع)

نوع قرارداد

مجموعه گردشگری-بوم گردی عرصه خرطوم

ارزش ترهین زمین-
و مجوزات لازم

تقریبی 20000
(2 هکتار)

یکی از روش های خانواده ی B.O.T

 

تاریخ چاپ آگهی: نوبت اول 99/7/23 نوبت دوم 99/7/30

مهلت دریافت اسناد: کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از زمان چاپ نوبت  دوم آگهی روز چهارشنبه مورخ 99/7/30 تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 99/8/8 ، اسناد را از سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت تحویل بگیرند.

مهلت تحویل اسناد: اسناد و پاکات تکمیل شده می بایست حداکثر تا ساعت14/30روز یکشنبه مورخ 99/8/18 در پاکت مهر و موم شده تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

زمان بازگشایی پاکات: بازگشایی پاکات در کمیسیون معاملات راس ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 99/8/19برنامه ریزی شده است.

نحوه دریافت اسناد: 

1) مراجعه حضوری: متقاضیان محترم می توانند برای دریافت اسناد طرح ها بصورت حضوری، با در دست داشتن درخواست شرکت در فراخوان (بدون پرداخت وجهی به عنوان خرید اسناد)، ، مستندات مربوطه را از دبیرخانه سازمان سرمایه گذاری به آدرس: رشت– گلباغ نماز – کوچه مهر آئین – ساختمان تندیس (نبش انصاری به بلوار نماز) طبقه 8 دریافت نمایند.

 2) غیرحضوری: همچنین متقاضیان محترم می توانند اسناد و اطلاعات طرح ها را بصورت غیرحضوری پس از ارسال درخواست شرکت در فراخوان به آدرس ایمیل invest.rasht@gmail.com از طریق همان ایمیل دریافت نمایند.

توضیحات ضروری:

  • ارائه مستندات هیچگونه حقی برای ارائه دهنده ایجاد ننموده و پس از بررسی مستندات، نسبت به انتخاب سرمایه گذاران واجد شرایط و مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه فوق اقدام و از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.
  • شماره تلفن سازمان جهت کسب اطلاعات بیشتر : 33756162-33756160-013
  • وب سایت سازمان: www.investinrasht.ir

     


دریافت فایل آگهی فرآخوان                                                                                         

                                                                                                  

پست شده توسط: کاظمی
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل