اخبار

قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت در ممیزی نوین، هوشمندسازی و شهرداری الکترونیک شهرداری رشت منعقد شد   [ + | - ]

قرارداد سرمایه‌گذاری و مشارکت در ممیزی نوین، هوشمندسازی و شهرداری الکترونیک شهرداری رشت منعقد شد

توافقنامه سرمایه‌گذاری و مشارکت در ممیزی نوین، هوشمندسازی و شهرداری الکترونیک با ارائه حرکت به سوی تحقق شهر هوشمند الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک شهروندی فی‌ما‌بین هولدینگ ICT فن‌آوا و شهرداری منعقد شد.


این توافقنامه در مراسمی امروز بین  شهردار رشت و نمایندگان شرکت فن آوا، بزرگترین شرکت هولدینگ سرمایه گذاری آی سی تی (ICT) کشور امضا شد.

شهردار رشت امضاء این قرارداد را در راستای هوشمندسازی مجموعه فعالیت ها و خدمات شهرداری و تحقق دولت الکترونیک عنوان کرد و افزود: قرار است ۱۰ خدمت متنوع در حوزه ی ممیزی نوین املاک، هوشمندسازی خدمات بخش های شهرسازی، الکترونیک و انواع خدمات مرتبط با عموم شهروندان در یک دوره ی ۳ ساله عملیاتی شود که فاز نخست آن تا یکسال آینده با تمرکز بر ممیزی نوین املاک بطور هوشمند تجلی می یابد.


مسعود طاهری، معاون حوزه کسب و کار هولدینگ فن آوا نیز در این نشست از آغاز عملیات طراحی اپلیکیشن یا نرم افزار موبایلی خبر داد و گفت: با وارد کرد مجموعه ی اطلاعات مرتبط با حوزه ی ممیزی نوین املاک از قبیل نقشه های هوایی، خدمات الکترونیکی این بخش تا ۴ماه اینده به تدریج عملیاتی می شود و ۹ خدمت دیگر پیش بینی شده در هوشمندسازی مدیریت شهری رشت نیز تا سه سال اینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت/

پست شده توسط: کاظمی
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل