اخبار

آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای) احداث و راه اندازی مجموعه اقامتی و رستوران-آکواریوم بوستان ملت   [ + | - ]

آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای)       احداث و راه اندازی مجموعه اقامتی و رستوران-آکواریوم بوستان ملت

  شهرداری رشت با هدف خدمات رسانی بیشتر و با کیفیت در پارک های سطح شهر به شهروندان و گردشگران، تامین فضاهای خدماتی با توجه به کمبود سرانه ها، اشتغالزایی، ایجاد درآمد پایدار و ... در نظر دارد طرح احداث و راه اندازی مجموعه اقامتی و رستوران-آکواریوم واقع در منطقه 3
شهر رشت را به صورت یک مرحله ای به یکی از روش های خانواده ی  B.O.T با بهره مندی از سرمایه ی بخش خصوصی،  با شرایط ذیل از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.


شرح پروژه

آورده شهرداری

مساحت عرصه(مترمربع)

حداقل حجم
سرمایه گذاری (ریال)

نوع قرارداد

احداث و راه اندازی مجموعه اقامتی و رستوران-آکواریوم بوستان ملت

ارزش ترهین ملک و

مجوزهای لازم

در دو قطعه

1934+7690=9624

129/326/137/500

B.O.L.T

احداث-بهره برداری-اجاره-انتقال

 

تاریخ چاپ آگهی: نوبت اول روز شنبه مورخ 1400/03/29 ، نوبت دوم روز شنبه مورخ 1400/4/5

مهلت دریافت اسناد: کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از زمان چاپ نوبت دوم آگهی روز شنبه مورخ 1400/4/5 تا پایان وقت اداری روز
سه شنبه مورخ 1400/4/15 ، اسناد را از سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت تحویل بگیرند.

مهلت تحویل اسناد: اسناد و پاکات تکمیل شده می بایست حداکثر تا ساعت14/30روز یک شنبه مورخ 1400/4/27 در پاکت مهر و موم شده تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

زمان بازگشایی پاکات: بازگشایی پاکات در کمیسیون معاملات راس ساعت 11/30روز دوشنبه مورخ 1400/4/28 برنامه ریزی شده است.

نحوه دریافت اسناد: 

1) مراجعه حضوری: متقاضیان محترم می توانند برای دریافت اسناد طرح بصورت حضوری، با در دست داشتن درخواست شرکت در فراخوان (بدون پرداخت وجهی به عنوان خرید اسناد)، ، مستندات مربوطه را از دبیرخانه سازمان سرمایه گذاری به آدرس: رشت– گلباغ نماز – کوچه مهر آئین – ساختمان تندیس (نبش انصاری به بلوار نماز) طبقه 8 دریافت نمایند.

 2) غیرحضوری: همچنین متقاضیان محترم می توانند اسناد و اطلاعات طرح را بصورت غیرحضوری پس از ارسال درخواست شخص یا شرکت (در قالب نامه) در فراخوان به آدرس ایمیل invest.rasht@gmail.com از طریق همان ایمیل دریافت نمایند.

توضیحات ضروری:

  • ارائه مستندات هیچگونه حقی برای ارائه دهنده ایجاد ننموده و پس از بررسی مستندات، نسبت به انتخاب سرمایه گذاران واجد شرایط و مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه فوق اقدام و از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.
  • شماره تلفن سازمان جهت کسب اطلاعات بیشتر : 33756162-33756160-013
  • وب سایت سازمان: www.investinrasht.ir
    دریافت فایل آگهی
پست شده توسط: جعفری
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل