اخبار

آگهی فراخوان عمومی ارزیابی و جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای) احداث 86 ایستگاه اتوبوس در سطح شهر به شیوه B.O.L.T   [ + | - ]

 آگهی فراخوان عمومی  ارزیابی و جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای) احداث 86 ایستگاه اتوبوس در سطح شهر به شیوه  B.O.L.T

شهرداری رشت پیرو مصوبات شورای سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و تاکید شورای محترم اسلامی شهر، در نظر دارد پروژه احداث 86 ایستگاه اتوبوس در سطح شهر را در قالب روش مشارکتی  B.O.L.T (ساخت، تجهیز، بهره برداری، اجاره و انتقال) مطابق اسناد پیوست و از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.


 

عنوان طرح

آورده شهرداری

پیش بینی شده آورده شریک
 (ریال)

86 ایستگاه اتوبوس
 (71 عدد عادی و 15 عدد هوشمند)

ارزش ترهین زمین- بهای خدمات-
مجوزات لازم

 

 

تهیه، ساخت، نصب و بهره برداری
 از ایستگاه های اتوبوس

مجموع: 60/073/760/000

 

تاریخ چاپ آگهی: نوبت اول 98/11/5 ، نوبت دوم 98/11/12

مهلت دریافت اسناد: به جهت جذب حداکثری سرمایه گذاران بالقوه و ایجاد رقابت بیشتر، کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از زمان چاپ نوبت اول آگهی – 98/11/5 تا تاریخ تحویل اسناد یعنی پایان وقت اداری روز شنبه 98/11/26 ، اسناد را از سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت تحویل بگیرند.

مهلت تحویل اسناد: اسناد و پاکات تکمیل شده می بایست حداکثر تا ساعت14/30 روز شنبه مورخ 98/11/26 در پاکت مهر و موم شده تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

زمان بازگشایی پاکات: بازگشایی و ارزیابی پاکات در کمیته فنی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی راس ساعت14/30 روز یکشنبه مورخ 98/11/27 ریزی شده است.

نحوه دریافت اسناد: متقاضیان محترم می توانند برای دریافت اسناد و اطلاعات اولیه پروژه بصورت حضوری، با در دست داشتن درخواست شرکت در فراخوان (بدون پرداخت وجهی به عنوان خرید اسناد)، مستندات مربوطه را از دبیرخانه سازمان سرمایه گذاری به آدرس: رشت– گلباغ نماز – کوچه مهر آئین – ساختمان تندیس (نبش انصاری به بلوار نماز) طبقه 8 دریافت نمایند. همچنین متقاضیان محترم می توانند اسناد و اطلاعات اولیه پروژه را بصورت غیرحضوری پس از ارسال درخواست شرکت در فراخوان به آدرس ایمیل invest.rasht@gmail.com از طریق همان ایمیل دریافت نمایند.

توضیحات ضروری:

  • ارائه مستندات هیچگونه حقی برای ارائه دهنده ایجاد ننموده و پس از بررسی مستندات، نسبت به انتخاب سرمایه گذاران واجد شرایط و مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه فوق اقدام و از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.
  • شماره تلفن سازمان جهت کسب اطلاعات بیشتر : 33756162-33756160-013
  • وب سایت سازمان: www.investinrasht.ir

دریافت فایل word آگهی فراخوان

 

پست شده توسط: کاظمی
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل