اخبار

آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای) احداث 4 طرح مجموعه بوم گردی و رستوران-آکواریوم، ویتامین کده، کلبه نمایشگاهی گل و گیاه و سالن ورزشی در پارک ملت شهر رشت   [ + | - ]

آگهی فراخوان عمومی جذب سرمایه‌گذار (یک مرحله ای) احداث 4 طرح مجموعه بوم گردی و رستوران-آکواریوم، ویتامین کده، کلبه نمایشگاهی گل و گیاه و سالن ورزشی در پارک ملت شهر رشت

شهرداری رشت پیرو مصوبات شورای سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی و تاکید شورای محترم اسلامی شهر بر خدمات رسانی بیشتر به گردشگران، در نظر دارد طرح های احداث مجموعه بوم گردی و رستوران-آکواریوم، ویتامین کده، کلبه نمایشگاهی گل و گیاه و سالن ورزشی در پارک ملت را در قالب روش مشارکتی  B.O.L.T (ساخت، تجهیز، بهره برداری، اجاره و انتقال) را از طریق فراخوان عمومی به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار نماید.


 

 

تاریخ چاپ آگهی: نوبت اول 99/2/6 ، نوبت دوم 99/2/13

مهلت دریافت اسناد: به جهت جذب حداکثری سرمایه گذاران بالقوه و ایجاد رقابت بیشتر، کلیه ی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند از زمان چاپ نوبت اول آگهی – 99/2/6 تا تاریخ تحویل اسناد یعنی پایان وقت اداری روز شنبه 99/2/27 ، اسناد را از سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت تحویل بگیرند.

مهلت تحویل اسناد: اسناد و پاکات تکمیل شده می بایست حداکثر تا ساعت14/30 روز شنبه مورخ 99/2/27 در پاکت مهر و موم شده تحویل دبیرخانه سازمان گردد.

زمان بازگشایی پاکات: بازگشایی و ارزیابی پاکات در کمیته فنی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی راس ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 99/2/31 برنامه ریزی شده است.

نحوه دریافت اسناد:  

1) مراجعه حضوری: متقاضیان محترم می توانند برای دریافت اسناد طرح ها بصورت حضوری، با در دست داشتن درخواست شرکت در فراخوان (بدون پرداخت وجهی به عنوان خرید اسناد)، ، مستندات مربوطه را از دبیرخانه سازمان سرمایه گذاری به آدرس: رشت– گلباغ نماز – کوچه مهر آئین – ساختمان تندیس (نبش انصاری به بلوار نماز) طبقه 8 دریافت نمایند. 2) غیرحضوری: همچنین متقاضیان محترم می توانند اسناد و اطلاعات طرح ها را بصورت غیرحضوری پس از ارسال درخواست شرکت در فراخوان به آدرس ایمیل invest.rasht@gmail.com از طریق همان ایمیل دریافت نمایند.

توضیحات ضروری:

  • ارائه مستندات هیچگونه حقی برای ارائه دهنده ایجاد ننموده و پس از بررسی مستندات، نسبت به انتخاب سرمایه گذاران واجد شرایط و مناسب برای سرمایه گذاری در پروژه فوق اقدام و از ایشان دعوت به عمل خواهد آمد.
  • هیچ محدودیتی برای شرکت در بیش از یک طرح نمی باشد و متقاضیان محترم می توانند اسناد هر 4 طرح فراخوان شده را دریافت نمایند و به صورت جداگانه تکمیل و تحویل نمایند.
  • شماره تلفن سازمان جهت کسب اطلاعات بیشتر : 33756162-33756160-013
  • وب سایت سازمان: www.investinrasht.ir

 

 


دریافت فایل آگهی فراخوان

 

پست شده توسط: کاظمی
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل