اخبار
دومین روز نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش

حضور شهردار محترم رشت جناب آقای دکتر مسعود نصرتی در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش   [ + | - ]

حضور شهردار محترم رشت جناب آقای دکتر مسعود نصرتی در نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش

سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت در روز دوم نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با حضور جناب آقای دکتر مسعود نصرتی شهردار محترم رشت میزبان مدیران و مسئولین سرمایه گذاری شهرداری های کلانشهرها و سرمایه گذاران مشتاق جهت سرمایه گذاری در شهر رشت شد.


صندوق ذخیره کارکنان شهرداری قزوین که رزومه قابل قبولی در زمینه ارائه خدمات گردشگری ، ایجاد سایت و بانک اطلاعات گردشگری قزوین جذب گردشگران خارجی ، احیاء اماکن تاریخی و برگزاری تورهای یک روزه در قزوین داشتند ابراز تمایل جهت سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری شهر را نمودند.

در ادامه انبوه ساز برتر سال 95 هولدینگ عتیق نقش جهان در غرفه شهرداری رشت توضیحاتی در خصوص پروژه های اجرایی شان در اصفهان مانند بازار طلا و جواهرات و عتیقه ، مجموعه های مسکونی ، مجموعه های تجاری و اداری و ... ارائه نمودند و آمادگی خود را برای مشارکت در احداث و راه اندازی پروژه های بزرگ ساختمانی اعلام داشتند.

جناب آقای مهندس آبتن و افشاری ، روسا و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شهرداری تهران از میهمانان دیگر غرفه شهرداری رشت بودند. ایشان ابراز امیدواری نمودند که با توجه به توانمندی و تعصب کاری نیروهای سرمایه گذاری شهرداری رشت و شناختی که از تفکرات دکتر نصرتی دارند در آینده ای نزدیک شاهد اقدامات موثر در زمینه جذب سرمایه گذار و زمینه رقم خوردن چندین پروژه مشارکتی قابل قبول در رشت خواهیم بود.

همچنین به شهرداری رشت پیشنهاد شد پس از نشست مدیران سرمایه گذاری کلانشهرها که آذر ماه سال جاری در تهران برگزار می گردد ، نشست بعدی به میزبانی شهرداری رشت و در کلانشهر رشت برگزار شود.

شرکت آذر ستارخان ارس که پروژه مجنمع تجاری ستارخان ارس از پروژه شرکت مذکور می باشد ، جهت مشارکت در پروژه های شهری رشت ابراز تمایل کردند.

ارتباط خوب و روحیه همکاری شهرداری رشت و شهرداری شیراز سبب شد چندتن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر شیراز جهت مذاکره ، همفکری و در میان گذاشتن مسائل و گپ های قانونی سرمایه گذاری، فرایند ها و سقف اختیارات شهردار در مباحث سرمایه گذاری ، میهمان شهردار رشت و مدیران سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت گردند.

ایشان اعتماد به شخص اول شهرداری و تفویض اختیارات مناسب به شهردار را در پیشبرد پروژه های سرمایه گذاری از دلایل اصلی موفقیت شهر شیراز دانستند.

همچنین سرمایه گذاران در زمینه احداث هتل را به شهرداری رشت معرفی کردند.

سازمان سرمایه گذاری شهرداری ارومیه نیز فرصت را جهت تبادل نظر و پرزنت پروژه های سرمایه گذاری و تبادل سرمایه گذاران غنیمت شمردند.

در ادامه همچنین مدیرکل و جمعی از مدیران اداه کل اقتصاد و دارایی استان کردستان ضمن دیدار با دکتر نصرتی ، در خصوص مباحث سرمایه گذاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

روز پرکار سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت با ابراز تمایل چند تن از ایرانیان مقیم در عمارات و دبی در خصوص سرمایه گذاری در گیلان و خصوصا رشت به پایان رسید.

حضور دکتر نصرتی در نمایشگاه و اهمیت دادن به مباحث سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با رویکرد معادله برد-برد ، تلاش همه جانبه نیروهای سازمان سرمایه گذاری با مدیریت خانم گل احضار و ابراز تمایل سرمایه گذاران بالقوه ، همه و همه مقدمات شروع پروژه های مشارکتی در رشت که اشتغال زایی، خدمات رسانی و درآمد زایی را به دنبال خواهد داشت، رقم بخورد.

همچنین به جهت عملکرد خوب غرفه گیلان و شهرداری رشت از سازمان سرمایه گذاری شهرداری جهت حضور در هشتمین همایش شهر ایده آل و نمایشگاه سرمایه گذاری در دی ماه 1396 دعوت به عمل آمد.

پست شده توسط: admin
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل