اخبار

انعقاد تفاهم نامه احداث ۳ پروژه در شهر رشت ؛ اولین دستاورد سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت از نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش.   [ + | - ]

انعقاد تفاهم نامه احداث ۳ پروژه در شهر رشت ؛ اولین دستاورد سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت از نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش.

انعقاد تفاهم نامه احداث ۳ پروژه در شهر رشت ؛ اولین دستاورد سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت از نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش.


صبح امروز سه شنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۶ اولین گروه از سرمایه گذاران که در نمایشگاه کیش با پروژه های سازمان سرمایه گذاری آشنا شده بودند با دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت،شکریه عضو وناظر شورا در شورای سازمان، مریم گل احضار مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و همچنین بدوی ، زاد حسینی ، الماسی از اعضای شورای سازمان سرمایه گذاری دیدار و در خصوص اجرای ۳ پروژه سرمایه گذاری در شهر رشت به مذاکره پرداختند. همچنین در این دیدار سرمایه گذاران با ابراز خرسندی از آشنایی با تیم سرمایه گذاری شهرداری رشت در نمایشگاه ، ضمن بیان اینکه ابتدا جزیره کیش را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده بودند و در ادامه بازدید از غرفه ها در نمایشگاه و آشنایی با مجموعه سازمان سرمایه گذاری و دیدار اولیه با شهردار رشت، مقصد سرمایه گذاری خود را به رشت تغییر دادند ، خواستار تعامل و مشارکت بیشتر در پروژه های سرمایه گذاری در رشت شدند.
در ادامه دکتر نصرتی ضمن اعلام آمادگی مجموعه شهرداری از ورود سرمایه گذاران در رشت ، شرایط شهر رشت را برای استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاران بسیار جذاب دانست و اولیت های شهرداری رشت را در حوزه های خدمات عمومی برشمرد.
در پایان تفاهم نامه همکاری در خصوص احداث ۳ پروژه مجتمع تجاری،خدماتی،مسکونی گلسار-پایانه صادرات میوه و تره بار مرکزی رشت و همچنین احداث ۵۰ دستگاه سرویس بهداشتی پرتابل در رشت به امضا طرفین رسید.
گفتنیست آورده سرمایه گذار در این پروژه ها زمین و عملیات ساخت و اخذ مجوزهای قانونی و عوارض آورده شهرداری در این پروژه ها خواهد بود.

پست شده توسط: admin
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل