اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری سازمان سرمایه گذاری ومشاركتهاي مردمي شهرداری رشت با حضور رئیس جدید سازمان   [ + | - ]

برگزاری جلسه شورای اداری سازمان سرمایه گذاری ومشاركتهاي مردمي شهرداری رشت با حضور رئیس جدید سازمان

نخستین جلسه شورای اداری سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری رشت با حضور «مرتضی عاطفی» رئیس جدید این سازمان برگزار شد.


در این جلسه که با معارفه کارکنان سازمان همراه بود، عاطفی با ابراز خرسندی از خدمت در سازمانی تخصصی برای آبادانی و توسعه شهر، به تشریح سیاست‌ها و اهداف کلی سازمان پرداخت.

وی با بیان اینکه سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی یکی از مهم ترین سازمان های شهرداری است افزود: رشت دارای پتانسیل و ظرفیت زیادی جهت سرمایه گذاری است که متاسفانه نتوانسته بهره لازم را از این ظرفیت ببرد و برای جبران این عقب ماندگی باید تلاشی فراتر از سیستم اداری و کارمندی انجام داد.

رییس سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت با تاکید بر اهمیت سرمایه گذاری و تامین مالی پروژه های توسعه شهری، هدایت و بکارگیری سرمایه های بخش خصوصی باهدف تأمین منابع برای توسعه همه جانبه وموزون زیرساخت‌های شهری و تسهیل شرایط سرمایه‌گذاری را از اولویت‌های این سازمان برشمرد.

گسترش و ارتقا خدمات شهری با ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری و جذب سرمایه‌گذار از دیگر محورهای مورد تاکید عاطفی در این جلسه بود.

وی با تاکید بر لزوم اجرای سیاست‌های تشویقی برای ترغیب به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اعلام کرد: تلاش می کنیم در مسیر توسعه شهر رشت از طریق شناسایی فرصت ها و انعقاد قرارداد مشارکت با بخش خصوصی گام بر داریم..

در پایان این جلسه معاونین سازمان به بیان اولویت‌های سرمایه‌گذاری، مشارکت، موانع و چالش‌های این حوزه پرداختند و نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه دادند.

پست شده توسط: کاظمی
شاخه: عمومی, چاپ, ایمیل